Darmowa dostawa
od 200 zł
Darmowa dostawa
od 200 zł

Zestawy i kosze

Zobacz
Zestaw weekendowy 2+2

Dwie nasze deski serów, a do nich cydr lodowy i białe wino. Czyli podwójna porcja 7 polskich serów zagrodowych (ritta wędzona, łomnicki z kozieradką, podpuszczkowy dojrzewający wędzony, pleśniowy Blue Jersey, Pijana Koza, Myster Wańczyk, cheddar) + cydr lodowy Solutus z Ignacowa + wino Riesling Organic, Winnica Wieliczka. Komplet dobry dla wesołej rodziny kochającej sery albo gromady przyjaciół.
Zestawy dotrą do Was w sobotę, jeśli złożycie zamówienie do piątku do 6.00 rano (a co!). W sam raz na spotkanie ze znajomymi albo randkę na balkonie.

439,80  410,00 

Zobacz
Zestaw weekendowy 1+1

Nasza deska serów, a do niej cydr lodowy. Czyli 7 polskich serów zagrodowych (ritta wędzona, łomnicki z kozieradką, podpuszczkowy dojrzewający wędzony, pleśniowy Blue Jersey, Pijana Koza, Myster Wańczyk, cheddar) + cydr lodowy Solutus z Ignacowa. Komplet dobry dla pary romantyków, co to lubią karmić się serami i spijać sobie z dziubków słodkie krople.

 

212,30  182,50 

Zobacz
Zestaw PoWyborczy

Oby kac powyborczy nie okazał się wielki. Ale gdyby był – jesteśmy przygotowani. Mamy dla Was zestaw regeneracyjny, w skład którego wchodzą: Riesling Organic Wine z Winnicy Wieliczka oraz nasz niezawodny najlepszy i niezastąpiony zakwas buraczany. W zestawie taniej. Z radości albo na pocięchę.

141,90  120,00 

Zobacz
Zestaw mały „Tato, Dance ma sens!”

Zawiera 5 produktów – idealnych na Dzień Ojca, czyli komplet naszych kiełbas na grilla, do tego: ostra jak zbój musztarda i ćwikła z kiszonych buraków. Do popicia: wyjątkowy cydr Dance fermentujący razem z całymi kwiatostanami czarnego bzu (to naprawdę ma sens!). A w prezencie od nas Tata dostaje nowość: salami czekoladowe – wypasiony włoski deser.

147,70  98,70 

Zobacz
Zestaw duży „Tato, co ty na to?”

Zawiera 8 produktów – idealnych na Dzień Ojca, czyli komplet naszych kiełbas na grilla i steków wieprzowych szczepionych koji. Do tego: ostra jak zbój musztarda, ćwikła oraz kimchi z koji. Do popicia: kwasowy, świeży, mineralny cydr Łyna i jednoodmianowy sok Królowa Renet. A w prezencie od nas Tata dostaje nowość: salami czekoladowe – wypasiony włoski deser.

219,60  207,60 

Zobacz
Kimchi Pack

Kolekcja naszych kimchi-hitów. W jednej paczce idzie: klasyczne, szczepione koji, curry, polskie z borowikami, polskie z przyprawami korzennymi, polskie z wędzoną papryką. Kupujesz 6, płacisz za 5! Czyli słodki deal na kiszonkach.

125,50  100,00 

Zobacz
TYLKO W WARSZAWIE
Kosz rowerowy długodystansowca (jarski)

Kosz długodystansowca to starannie wybrany przez nas prowiant na rowerową wycieczkę dla kilku przyjaciół lub rodziny. Wiedzcie, że Baronowy kosz rowerowy nigdy nie jest pusty, a zawsze wypełniony dobrym jedzeniem. Na wypadek gdyby po drodze pojawiła się jakaś miła łączka czy polana na piknik lub grilla. W wersji jarskiej mamy więc dla was 2 pyszne kanapki, a w nich: American cheese z polskiego cheddara z Mlecznej Drogi (nasza wypasiona wersja sera topionego), ogórki małosolne, chrzan z miodem, chleb. Do tego butla lemoniady z kiszonych cytryn (działa jak izotonik), kombucha, chłodnik multum fermentum i chłodnik libański, a do pogryzania: kiszone rzodkiewki; na deser suszone wiśnie. Gwarantujemy – ten zestaw to niezła szprycha! Przez cały tydzień możesz go odebrać osobiście lub zamówić z dowozem – w piątek na terenie Warszawy.

169,10 

Zobacz
TYLKO W WARSZAWIE
Kosz rowerowy długodystansowca (mięsny)

Kosz długodystansowca to starannie wybrany przez nas prowiant na rowerową wycieczkę dla kilku przyjaciół lub rodziny. Wiedzcie, że Baronowy kosz rowerowy nigdy nie jest pusty, a zawsze wypełniony dobrym jedzeniem. Na wypadek gdyby po drodze pojawiła się jakaś miła łączka czy polana na piknik lub grilla. W wersji mięsnej mamy więc dla was 2 pyszne kanapki, a w nich: rostbef, kimchi, remulada, rzodkiewka, dymka, chleb. Do tego 6-pak kiełbas A. Baron J. Nowicki, butla lemoniady z kiszonych cytryn (działa jak izotonik), kombucha, chłodnik multum fermentum i chłodnik libański, a do pogryzania: kiszone rzodkiewki; na deser suszone wiśnie. Gwarantujemy – ten zestaw to niezła szprycha! Przez cały tydzień możesz go odebrać osobiście lub zamówić z dowozem – w piątek na terenie Warszawy.

 

199,40 

Zobacz
TYLKO W WARSZAWIE
Kosz rowerowy tandem (mięsny)

W wersji mięsnej mamy więc dla was 2 pyszne kanapki, a w nich: rostbef, kimchi, remulada, rzodkiewka, dymka, chleb. Do tego butla lemoniady z kiszonych cytryn (działa jak izotonik), chłodnik multum fermentum, a do pogryzania: kiszone rzodkiewki. Gwarantujemy – ten zestaw to niezła szprycha! Przez cały tydzień możesz go odebrać osobiście lub zamówić z dowozem – w piątek na terenie Warszawy.

103,60 

Zobacz
TYLKO W WARSZAWIE
Kosz rowerowy tandem (jarski)

Kosz tandem to starannie wybrany przez nas prowiant na rowerową wycieczkę dla dwóch osób. Wiedzcie, że Baronowy kosz rowerowy nigdy nie jest pusty, a zawsze wypełniony dobrym jedzeniem. Na wypadek gdyby po drodze pojawiła się jakaś miła łączka czy polana na piknik. W wersji jarskiej mamy więc dla was 2 pyszne kanapki, a w nich: American cheese z polskiego cheddara z Mlecznej Drogi (nasza wypasiona wersja sera topionego), ogórki małosolne, chrzan z miodem, chleb. Do tego butla lemoniady z kiszonych cytryn (działa jak izotonik), chłodnik multum fermentum, a do pogryzania: kiszone rzodkiewki. Gwarantujemy – ten zestaw to niezła szprycha!

Przez cały tydzień możesz go odebrać osobiście lub zamówić z dowozem – w piątek na terenie Warszawy.

97,60 

Zobacz
Bardzo mięsny niezbędnik Barona

To aż 8 produktów dla pokrzepienia serc i mięsolubnych brzuchów. W niezbędniku między innymi: klasyczna kiełbasa z majerankiem i kiełbasa Polski Choripán od A. Baron / J. Nowicki, wątrobianka w słoiku i kaszanka. Do kolekcji – najostrzejsza musztarda z ukraińskiej gorczycy, ćwikła z kiszonego buraka i zdrowa przekąska – suszona wołowina Wild Willy.

184,30 

Zobacz
Miody Michała Gałka – zestaw

Zestaw 5 miodów od Michała Gałka. To pasjonat i specjalista. Zaklinacz pszczół. Bez strony internetowej, fanpage’a na Facebooku. Zajmowanie się pszczołami to jego życie, nie potrzebuje reklamy. Jego ule stoją w Łaziskach w gminie Kazanów (to mazowieckie). Pszczelarstwo w wykonaniu Michała jest pracą z żywą energią, wymagającą ogromnego wyczucia i cierpliwości. To wsłuchiwanie się w potrzeby kilkudziesięciu tysięcy pszczół na raz, budujących siłę rodziny. Od lat korzystamy z miodów Michała Gałka i jego pszczół. Lipowy, malinowy, gryczany, wielokwiatowy, spadziowy z drzew iglastych – wszystkie są świetne i warte spróbowania, dlatego zebraliśmy je w specjalnym pakiecie.

86,50  79,90 

Zobacz
Ferment (nie kwiatki) zestaw na prezent XL + gratis od nas

Wzywamy: „Na Dzień Matek kup ferment, nie kwiatek!”. Wszyscy ślecie waszym mamom dużo zdrowia i miłości – mamy więc dla Was zestaw, który pozwoli te życzenia spełnić! Podarujcie im kosz dobrego jedzenia (toż to sama miłość!) i to takiego, które pozytywnie wpływa na samopoczucie i organizm. Czyli kolorowy zestaw 11 kiszonek od Baron the Family.

Do tego zestawu dołożymy także zakwas buraczany od naszej rodziny w prezencie dla Waszych Mam 🙂

216,10  210,10 

Zobacz
Ferment (nie kwiatki) zestaw na prezent mały

Wzywamy: „Na Dzień Matek kup ferment, nie kwiatek!”. Wszyscy ślecie waszym mamom dużo zdrowia i miłości – mamy więc dla Was zestaw, który pozwoli te życzenia spełnić! Podarujcie im kosz dobrego jedzenia (toż to sama miłość!) i to takiego, które pozytywnie wpływa na samopoczucie i organizm. Czyli kolorowy zestaw kiszonek od Baron the Family.

Zestaw zawiera 6 produktów wybranych przez nas dla Waszych Mam 🙂

Zestaw zawiera 6 produktów wybranych przez nas dla Waszych Mam 🙂

106,40 

Zobacz
Majówka trwa cały maj – kosz mięsny

Oto gotowy zestaw 14 pysznych rzeczy. W środku m.in. polskie sery zagrodowe, a do nich fantastyczny gąszcz z Szarej Renety i cebuli, kiszonki Baron the Family, gotowy chłodnik Multum Fermentum i nowe dodatki od zaprzyjaźnionych producentów.

217,10 

Zobacz
Majówka trwa cały maj – kosz jarski

Oto gotowy zestaw 13 pysznych rzeczy. W środku m.in. polskie sery zagrodowe, a do nich fantastyczny gąszcz z Szarej Renety i cebuli, kiszonki Baron the Family, gotowy chłodnik Multum Fermentum i nowe dodatki od zaprzyjaźnionych producentów.

213,10 

Szybki kontakt 535 851 991
lub napisz

 

W koszyku - 0 prod. Przejdź do kasy